KİMER (Komşu İletişim Merkezi)

444 4 578

Image

Merhaba Değerli Komşum

Ben Gökhan YÜKSEL

CHP Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel 18 Haziran 1987’de Kartal’da doğdu.

Eğitim hayatına Kartal Ergenekon İlkokulu ve Ortaokulu’nda başlayan Gökhan Yüksel, liseyi Marmara Eğitim Okulları’nın Özel Fen Lisesi bölümünde okudu. Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirdi. Yüksek Lisans Eğitimini Marmara Üniversitesi’nde Sermaye Piyasası ve Borsa konusunda tamamladı. Halen Aston Üniversitesi’nde İşletme Doktorası ve Yerel Yönetimlerde Ekonomi ve Bütçe konularında tez çalışması yapıyor.

Gökhan Yüksel 2014 yerel seçimlerinde CHP’den Kartal Meclis Üyesi oldu. Kartal Belediyesi’nde Sosyal Yardım Komisyonu Başkanlığı, Encümen Üyeliği ve Encümen Başkanlığı görevlerini üstlendi. 2016 ve 2018 yılları arasında iki yıl Kartal Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

İBB Meclis Üyesi olarak ta görev yapan Gökhan Yüksel, genç yaşta birçok üst düzey görevi başarıyla yerine getirerek, deneyim ve tecrübe kazandı.

Doğduğu ilçenin ihtiyaçlarını iyi bilen Gökhan Yüksel 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen ve CHP adayı olarak girdiği yerel seçimde Kartal Belediye Başkanı oldu.

Gökhan Yüksel Kartal’ı geliştirmek, gençleştirmek ve modernleştirmek için projeler üretiyor.

Resmi Web Sitesi

Fotoğraf Galerisi

Image

Çocuklar ve Başkan

Başkan Çocuklarla buluştu

+
Image

Başkan ve Sokak hayvanları

Başkan Sokak Hayvanlarına duyarlılığı

+
Image

Engelli Haftası

Başkan Gökhan Yüksel

+
Image

Gençler ve Başkan

Başkan Gökhan Yüksel

+
Image

Başkan ve işçiler

Başkan Gökhan Yüksel

+